Xavier Woods se bo pomeril s Finnom Balorjem v finalu King of the Ring na WWE Crown Jewel

Preizkusite Naš Instrument Za Odpravo Težav

Končno je bilo potrjeno, da se bosta Xavier Woods in Finn Balor pomerila v finalu turnirja King of the Ring 2021 na WWE Crown Jewel.

Finn Balor je bil v zadnjem času na poti, premagal 2 superzvezdnika in se uvrstil v finale turnirja King of the Ring.

Princ je premagal Cesaro na izdaji SmackDown 8. oktobra in se uvrstil v polfinale. V najnovejši izdaji Supersized SmackDown se je Finn pomeril s Samijem Zaynom.

Filozof zarote je skoraj prišel na vrh, potem ko je Balorja prijel z bombo Blue Thunder. Finn je bil izključen iz igre z keglji in z nokavtom zadel Zayna in tako zaščitil svoje mesto v finalu.

Finn Balor je le še ena tekma od tega, da bo naslednji četrtek okronan za kralja na plačljivem ogledu Crown Jewel.

Xavier se bo ta četrtek pomeril s Fincem Balorjem, ki mu je pred dnevi uspelo premagati Samija Zayna in se uvrstiti v finale tega tekmovanja. Od začetka tekme je kazalo, da bo Woods prekinil delo namesto njega, saj je bil Mahal prejšnji teden videti enako impresivno kot proti Kofiju Kingstonu.

Ko je Woodsa vrgel v kot, je Mahal absorbiral nekaj nasprotnikovih klofutov, preden je navijačev postavil z najljubšim ramenskim blokom.

Ne pozabite, da bo Crown Jewel 2021 potekal v četrtek, 21. oktobra na mednarodnem stadionu King Fahd v Riadu v Savdski Arabiji. Oboževalci bodo lahko spremljali ta dogodek izključno prek mreže WWE. To bo dan za navijače, saj želijo vedeti, kdo bo zgrabil rjavi dragulj na enem največjih turnirjev v letu.